GETTAB
Kontakt

Kontakt


Kontakta oss för mer information!

Gotlands El & Tele Teknik AB


Telefon

0498-691400

Dick Engqvist

Direkt: 0498-691410

E-Post: Dick@gettab.se

Thomas Hedlund

Direkt: 0707-156511

E-Post: Thomas@gettab.se

Fredrik Söderdahl

Direkt: 0707-156513

E-Post: Fredrik@gettab.se

Sam Hogenfält

Direkt: 0707-156523

E-Post: Sam@gettab.se

Sonny Brannestam

Direkt: 0720-767362

E-Post: Sonny@gettab.se

Britt-Marie Engqvist

Direkt:

E-Post: Ekonomi@gettab.se

Martin Klintberg

Direkt: 0720-710800

E-Post: Martin.klintberg@gettab.se

Leif Lindblom

Direkt: 0498-691419

E-Post: Leif.Lindblom@gettab.se

Sven Karlsson

Direkt: 0707-156512

E-Post: Sven@gettab.se

Rolf Nilsson

Direkt: 0707-156514

E-Post: Rolf@gettab.se

Jesper Hedlund

Direkt: 0720-767361

E-Post: Jesper.Hedlund@gettab.se

Noel Nysell

Direkt: 0720-767360

E-Post: Noel@gettab.se

Elias Magnusson

Direkt: 0720-767363

E-Post: Elias.Magnusson@gettab.se

Fredrik Lindqvist

Direkt: 0707-156518

E-Post: Fredrik.Lindqvist@gettab.se

Jonas Karlsson

Direkt: 0498-691417

E-Post: Jonas.Karlsson@gettab.se

Johnny Olsson

Direkt: 0707-156515

E-Post: Johnny@gettab.se

Jesper Bolin

Direkt: 0707-156521

E-Post: Jesper@gettab.se

Stefan Mattsson

Direkt: 0707-156516

E-Post: Stefan@gettab.se

Joacim Johansson

Direkt: 0707-156522

E-Post: Joacim.Johansson@gettab.se

Johan Lindström

Direkt: 0707-156520

E-Post: Johan.Lindstrom@gettab.se

   Org.nr                                                       VAT                                      Bankgiro

556601-3750                                         SE556601375001                         5368-8586

Fakturor

Fakturor skickas till faktura@gettab.se i pdf-format

Fakturor skall vara märkta med vårat 5 siffriga ordernummer samt referens.

Kontakta oss!

 
 
 
 

Den här webbplatsen använder cookies i syfte att samla statistik och erbjuda en bättre upplevelse. Informationen sammanställs anonymiserat. Genom att göra inställningar i webbläsaren kan du blockera cookies. Det kan innebära att du får se detta meddelande oftare.

Acceptera